• Tabak Kapatma Makinesi

  Tabak Kapatma Makinesi Hazır Yemek Paketleme Makinesi, Süt ve Süt ürünleri, ürünlerin yanı sıra bir çok alanda ürünlerin korunmasını veya saklanmasını amaçlayarak ambalajlanması için kullanılmaktadır.

  Makinemiz ambalajlanan gıda ürünlerini son tüketiciye güvenli bir şekilde ulaştırmanızı sağlayacak ve  raf ömürlerini maksimum seviyeye çıkaracaktır.

  SAATTE 3.000 Adet'e kadar ​Hazır tabaklarınız güvenli ve korumalı bir şekilde işlenir. Tabak Kapatma Makinesi modelimiz ile vakumlu MAP ambalajları oluşturmak için çok ideal bir makinedir.
  İncele
 • Yemek Paketleme Makinesi

  Yemek Paketleme Makinesi, tabldot yemek, Paketli yemek, Yemek Kapları, Plastik yemek Kabı vb ürünlerin paketlenmesini için kullanımaktadır. Yemek Paketleme Makinesi paketlenen hazır yemek ürünlerinson tüketiciye güvenli bir şekilde ulaştırmanızı sağlayacak ve  raf ömürlerini maksimum seviyeye çıkaracaktır.


  SAATTE 3.000 Adet'e kadar ​Hazır tabaklarınız güvenli ve korumalı bir şekilde işlenir. Yemek Paketleme Makinesi modelimiz ile vakumlu MAP ambalajları oluşturmak için çok ideal bir makinedir.
  İncele
 • Gıda Paketleme Makinesi

  Gıda Paketleme Makinesi ile Süt ve Süt ürünleri, Et ve Et Ürünleri, Hazır Yemek, Şarküteri, Kuruyemiş, Sebze – Meyve ürünleri vb ürünlerin yanı sıra bir çok alanda ürünlerin korunmasını veya saklanmasını amaçlayarak ambalajlanması için kullanılmaktadır.

  Makinemiz ambalajlanan gıda ürünlerini son tüketiciye güvenli bir şekilde ulaştırmanızı sağlayacak ve raf ömürlerini maksimum seviyeye çıkaracaktır. SAATTE 3.000 Adet'e kadar ​Hazır tabaklarınız güvenli ve korumalı bir şekilde işlenir. 

  Gıda Paketleme Makinesi modelimiz ile vakumlu MAP ambalajları oluşturmak için çok ideal bir makinedir.
  İncele
HEMEN ARAYIN
+90 (264) 251 11 11
© 2006 - 2019 Lipovak Makine İmalat ve Ticareti . Her hakkı saklıdır.
Lipovak Makine Bilgi İşlem Departmanı