Tabak Kapatma Makinesi

Tabak Kapatma Makinesi

  • Ürün Kodu: KV-3000

Tabak Kapatma Makinesi Hazır Yemek Paketleme Makinesi, Süt ve Süt ürünleri, ürünlerin yanı sıra bir çok alanda ürünlerin korunmasını veya saklanmasını amaçlayarak ambalajlanması için kullanılmaktadır. Makinemiz ambalajlanan gıda ürünlerini son tüketiciye güvenli bir şekilde ulaştırmanızı sağlayacak ve raf ömürlerini maksimum seviyeye çıkaracaktır. SAATTE 3.000 Adet'e kadar ​Hazır tabaklarınız güvenli ve korumalı bir şekilde işlenir. Tabak Kapatma Makinesi modelimiz ile vakumlu MAP ambalajları oluşturmak için çok ideal bir makinedir.
Teknik Özellikler

Makine Dış Ölçüleri 115cm X 380cm X h:175cm
İç Hazne Ölçüleri 60cm X 30cm X h:11cm (Çift Kabin)
Ağırlık 850 Kg (Takribi)
Dış Gövde Paslanmaz Çelik 304
Kapasite (Saatte) Vakumlu + Gazlı: 250 Adet Vuruş - Vakumsuz: 350 Adet Vuruş
Elektrik 11 KW 400V - 50Hz - 3P+N+PE
Otomasyon SIEMENS SIRIUS SERVO / LG SERVO
Pnömatik Besleme SMC JAPON 16Nl / cycle - 8 BAR
Pompa Gücü 200 m3 - 4 Kw
Max. Rülo Genişliği 710 mm
Yağ Kapasitesi 7 Litre
Max. Vakum Değeri 0.08 Mbar
Tabak Ölçüsü İsteğe Göre
Konveyör Opsiyonel
Kompresör 500 Litre (Min.)

 Kolay Kullanım
Dokunmatik SIEMENS kontrol Paneli

Tam otomatik Kase Kapatma Vakum Makinesi için özel olarak hazırlanmış olan dokunmatik SIEMENS kontrol paneli ile kullanımı çok basit

Çift Kabin Yapı ile Maksimum Hız Tam otomatik Kase Kapatma Vakum Makinesi çift kabin olarak tasarlandı ve maksimum seviyede paketleme olanağı sağlandı.
Kalite, Zerafet , Güven Hepsi Bir Arada Tam otomatik Kase Kapatma Vakum Makinesi ile maksimum kalite, zerafet Güven hepsi bir arada.

Siemens Led Ekran Vakum Makinası

Ürün Detayları

Tanıtım Videosu

BLOG

Son güncel duyurular

Lipovak Vakum Makinaları ile ilgili son güncel bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

2. El Vakum Makineleri: Yeniden Değerlendirme ve Tasarruf

2. El Vakum Makineleri: Yeniden Değerlendirme ve Tasarruf

İkinci el bir vakum makinesi satın alırken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta vardır. Öncelikle, makinanın genel durumunu, hasarlarını ve ne kadar kullanıldığını kontrol edin. Makinenin düzgün çalıştığını ve vakum oluşturabildiğini test etmek önemlidir. Ürünü almadan önce mutlaka çalışır durumda görmelisiniz.

devamı +
Vakum Makinesi Fiyatları

Vakum Makinesi Fiyatları

Vakum makineleri, gıda saklama ve koruma konusunda ev ve iş yerlerinde vazgeçilmez hale geldi. Ancak bir vakum makinesi alırken, ilk karşılaştığınız sorunlardan biri çeşitli marka ve modeller arasındaki fiyat farklılıkları olabilir. Peki, bir vakum makinesi için ne kadar ödemelisiniz? Bu sorunun yanıtı, sizin ihtiyaçlarınıza ve bütçenize bağlıdır.

devamı +
Masaüstü ve Profesyonel Vakum Makinaları

Masaüstü ve Profesyonel Vakum Makinaları

Ev tipi ve endüstriyel vakum makineleri ile vakum poşetlerinin hayatımızdaki ve endüstrinin içindeki rolünü, teknolojik gelişmeler ve gelecekteki trendlerle birlikte inceleyin. Masaüstü vakum makineleri ile kalitenin nasıl korunduğunu keşfedin.

devamı +

BİZİ TERCİH EDENLER

Referanslarımız

Üretim aşamasından tüketim aşamasına kadar ürünlerin sağlıklı, güvenli, taze ve besin değerlerini kaybetmemesini sağlamaktadır. Masaüstü vakum makinesi sayesinde ürünleriniz son tüketiciye güvenli bir şekilde ulaştırmanızı sağlayacak ve ürünlerinizin raf ömrünü uzatacaktır.