HAKKIMIZDA

2006 yılında Lipovak Vakum ve Paketleme makineleri olarak Melih GÜREŞ tarafından Sakarya’da kurulmuştur. Sektöründe, güvenirliği ile tanınan seçkin bir yere sahiptir. Lipovak Vakum ve Paketleme makineleri , müşteri güven ve memnuniyetini sağlamayı ön planda tutan müşteri odaklı bir yönetim anlayışını benimser ve bu birikimini seçkin insan kaynağı, modern teknoloji ve modern yönetim sistemleri ile buluşturan bugünkü dinamik rekabet gücüne ulaşır.

Biz Lipovak Vakum ve Paketleme makineleri çalışanları olarak yeniliğe açık genç ve dinamik kadromuzla siz sayın müşterilerimizin her zaman hizmetinizdeyiz.

Misyonumuz
Müşterilerimiz için en uygun çözümleri üretip en iyi servisi sağlamak ve müşteri merkezli farklı ve çok özel bir konsept geliştirmek.

Vizyonumuz
Gelişim odaklı tasarım ve çözümler üretmek ve dünya çapında bir marka ve alanında lider olmaktır.

Değerlerimiz
Güleryüz, samimiyet ve şeffaflık Hizmette mükemmellik Yeni fikirleri ve konseptleri uygulamak %100 müşteri memnuniyeti Sektörde yenilikçi ve öncü olmak Global bir şirket olmak Güvenilirlik ve bağlılık Müşterinin önceliklerini önemsemek Güçlü yönetim yapısı

Amacımız
​Servis ve ürün kalitemizin yüksek standartlarını korumak ve hatta aşmak işletmeciliğimize daima yenilikçi fikirleri entegre etmeye çabalamak.