Yarı otomatik Kase Kapatma Vakum Makinesi;
Yarı Otomatik Kase kapatma vakum makinesi KV-600 ile  Süt ve Süt ürünleri, Et ve Et Ürünleri, Hazır Yemek, Şarküteri, Kuruyemiş, Sebze – Meyve ürünleri vb ürünlerin yanı sıra bir çok alanda ürünlerin korunmasını veya saklanmasını amaçlayarak ambalajlanması için kullanılmaktadır.

Makinemiz ambalajlanan gıda ürünlerini son tüketiciye güvenli bir şekilde ulaştırmanızı sağlayacak ve  raf ömürlerini maksimum seviyeye çıkaracaktır.

SAATTE 580 Adet ​Hazır tabaklarınız güvenli ve korumalı bir şekilde işlenir. Yarı Otomatik Kase kapatma vakum makinesi KV-600 modelimiz ile vakumlu MAP ambalajları oluşturmak için çok ideal bir makinedir.


hazır tabak kapatma makineleri plastik, karton ve alüminyum tabaklarda kullanılan üst filmler ile çalışır. Klasik paketleme işleminin yanı sıra MAP (Modifiye Atmosfer Paketleme) uygulamalarını da kapsamaktadır.

Yarı otomatik Kase Kapatma Vakum Makinesinin, akıllı Elektronik ekran sayesinde paketlemenin her adımını kontrol edebilirsiniz. Kalıp değişimini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirerek farklı tip tabakların kullanılmasını sağlayabilirsiniz.

​Makinede kullanılan paslanmaz çelik gövdesi son derece sağlamdır, bakımı ve temizliği çok kolaydır. Uygun boyutları sayesinde fazla yer işgal etmez ve tüm üretim ortamlarında rahatça kullanılabilir.

Teknik Özellikler

Makine Dış Ölçüleri 75cm x 85cm x h:122cm
İç Hazne Ölçüleri 360mm x 460mm x h:90mm
Ağırlık (Kg) 130 Kg (Takribi)
Dış Gövde Paslanmaz Çelik 304
Kapasite (Saatte) Vakum + Gaz: 240 Adet / Vakumsuz: 580 Adet
Elektrik 3 KW24A-220W-50Hz.-3P+N+PE
Folyo Sarma Otomatik
Pnömatik Besleme SMC JAPON 16 Nl/ cycle - 8 BAR
Pompa Gücü 20 m3
Max. Rulo Genişliği 450 mm
Yağ Kapasitesi 0.5 L
Max. Vakum Değeri 0.3 Mbar
Tabak Ölçüsü İsteğe Göre
Kompresör 50 Litre (Min.)

Kolay Kullanım & İlk Günkü Tazelik

Hijyenini ve tazeliğini kaybetmeden ürünlerin raf ömrünü uzatın.


HEMEN ARAYIN
+90 (264) 251 11 11
© 2006 - 2019 Lipovak Makine İmalat ve Ticareti . Her hakkı saklıdır.
Lipovak Makine Bilgi İşlem Departmanı