Kase Kapatma Vakum Makineleri

Yarı Otomatik Kase Kapatma Makinesi (KV-620)

  • Ürün Kodu: KV-620

Otomatik Kase kapatma vakum makinesi KV-620 ile  Süt ve Süt ürünleri, Et ve Et Ürünleri, Hazır Yemek, Şarküteri, Kuruyemiş, Sebze – Meyve ürünleri vb ürünlerin yanı sıra bir çok alanda ürünlerin korunmasını veya saklanmasını amaçlayarak ambalajlanması için kullanılmaktadır.
 
Makinemiz ambalajlanan gıda ürünlerini son tüketiciye güvenli bir şekilde ulaştırmanızı sağlayacak ve  raf ömürlerini maksimum seviyeye çıkaracaktır.
 
SAATTE 960 Adet ​Hazır tabaklarınız güvenli ve korumalı bir şekilde işlenir. Otomatik Kase kapatma vakum makinesi KV-620 modelimiz ile vakumlu MAP ambalajları oluşturmak için çok ideal bir makinedir.
 
Otamatik Kase Kapatma Vakum Makinesi KV-620 modelimizde 2 temel özellik vardır;
 
1. Özelliğimiz;
Standart vakum makinesi olarak kullanılır.
 
2. Özelliğimiz;
Kase Kapatma Gazlı sistem termokap makinesidir.
 
Çok amaçlı kullanılabilen KV-620 modelli makinemizde ayrıca otomatik kapak özelliği vardır. Pratik bir çözüm için geliştirilmiş olan tabak ağzı kapatma ambalaj makinesidir.
 
​Sadece streç film ile ambalajlamaya kıyasla ürünlerinizin çok uzun süre taze ve hijyen kalmasını sağlar.
Teknik Özellikler

Makine Dış Ölçüleri 75cm x 90cm x h:120cm
Makine İç Ölçüleri 460mm x 460mm x h:90mm
Ağırlık (Kg) 175 Kg (takribi)
Dış Gövde Paslanmaz Çelik 304
Kapasite (Saatte) Vakum + Gaz: 480 Adet ürün - Vakumsuz: 960 Adet ürün
Folyo Sarma Otomatik
Elektrik 4 KW 24A-400W-50Hz.-3P+N+PE
Pnömatik Besleme SMC JAPON 16 Nl/ cycle - 8 BAR
Pompa Gücü 65 m3
Max. Rulo Genişliği 500 mm
Yağ Kapasitesi 2,5 L
Max. Vakum Değeri 0.3 Mbar
Tabak Ölçüsü İsteğe Göre
Kompresör 50 Litre (Min.)


Kolay Kullanım
Dokunmatik SIEMENS kontrol Paneli

Tam otomatik Kase Kapatma Vakum Makinesi için özel olarak hazırlanmış olan dokunmatik SIEMENS kontrol paneli ile kullanımı çok basit

Çift Kabin Yapı ile Maksimum Hız Tam otomatik Kase Kapatma Vakum Makinesi çift kabin olarak tasarlandı ve maksimum seviyede paketleme olanağı sağlandı.
Kalite, Zerafet , Güven Hepsi Bir Arada Tam otomatik Kase Kapatma Vakum Makinesi ile maksimum kalite, zerafet Güven hepsi bir arada.

Siemens Led Ekran Vakum Makinası

Ürün Detayları

Tanıtım Videosu

BLOG

Son güncel duyurular

Lipovak Vakum Makinaları ile ilgili son güncel bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

2. El Vakum Makineleri: Yeniden Değerlendirme ve Tasarruf

2. El Vakum Makineleri: Yeniden Değerlendirme ve Tasarruf

İkinci el bir vakum makinesi satın alırken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta vardır. Öncelikle, makinanın genel durumunu, hasarlarını ve ne kadar kullanıldığını kontrol edin. Makinenin düzgün çalıştığını ve vakum oluşturabildiğini test etmek önemlidir. Ürünü almadan önce mutlaka çalışır durumda görmelisiniz.

devamı +
Vakum Makinesi Fiyatları

Vakum Makinesi Fiyatları

Vakum makineleri, gıda saklama ve koruma konusunda ev ve iş yerlerinde vazgeçilmez hale geldi. Ancak bir vakum makinesi alırken, ilk karşılaştığınız sorunlardan biri çeşitli marka ve modeller arasındaki fiyat farklılıkları olabilir. Peki, bir vakum makinesi için ne kadar ödemelisiniz? Bu sorunun yanıtı, sizin ihtiyaçlarınıza ve bütçenize bağlıdır.

devamı +
Masaüstü ve Profesyonel Vakum Makinaları

Masaüstü ve Profesyonel Vakum Makinaları

Ev tipi ve endüstriyel vakum makineleri ile vakum poşetlerinin hayatımızdaki ve endüstrinin içindeki rolünü, teknolojik gelişmeler ve gelecekteki trendlerle birlikte inceleyin. Masaüstü vakum makineleri ile kalitenin nasıl korunduğunu keşfedin.

devamı +

BİZİ TERCİH EDENLER

Referanslarımız

Üretim aşamasından tüketim aşamasına kadar ürünlerin sağlıklı, güvenli, taze ve besin değerlerini kaybetmemesini sağlamaktadır. Masaüstü vakum makinesi sayesinde ürünleriniz son tüketiciye güvenli bir şekilde ulaştırmanızı sağlayacak ve ürünlerinizin raf ömrünü uzatacaktır.