Kase Kapatma Vakum Makineleri

Tam Otomatik Kase Kapatma Makinesi (KV-1000)

  • Ürün Kodu: KV-1000

Tam otomatik Kase kapatma vakum makinesi KV-1000 ile  Süt ve Süt ürünleri, Et ve Et Ürünleri, Hazır Yemek, Şarküteri, Kuruyemiş, Sebze – Meyve ürünleri vb ürünlerin yanı sıra bir çok alanda ürünlerin korunmasını veya saklanmasını amaçlayarak ambalajlanması için kullanılmaktadır.
 
Makinemiz ambalajlanan gıda ürünlerini son tüketiciye güvenli bir şekilde ulaştırmanızı sağlayacak ve  raf ömürlerini maksimum seviyeye çıkaracaktır.
 
SAATTE 2.400 Adet ​Hazır tabaklarınız güvenli ve korumalı bir şekilde işlenir. Tam otomatik Kase kapatma vakum makinesi KV-1000 modelimiz ile vakumlu MAP ambalajları oluşturmak için çok ideal bir makinedir.
Teknik Özellikler

Makine Dış Ölçüleri 100cm x 244cm x h:170cm
İç Hazne Ölçüleri 40cm x 30cm x h:11cm
Ağırlık (Kg) 350 Kg (Takribi)
Dış Gövde Paslanmaz Çelik 304
Kapasite (Saatte) Vakum + Gaz: 250 Adet Vuruş - Vakumsuz: 450 Adet Vuruş
Elektrik 4KW16A- 400W-50Hz-3P+N+PE
Otomasyon SIEMENS SIRIUS SERVO / LG SERVO
Pnömatik Besleme SMC JAPON 16 Nl/ cycle -6 BAR
Pompa Gücü 110 m3
Max. Rulo Genişliği 500 mm
Yağ Kapasitesi 2.5 L
Max. Vakum Değeri 0.3 Mbar
Tabak Ölçüsü İsteğe Göre
Konveyör Opsiyonel
Kompresör 200 Litre (Min.)


Kolay Kullanım
Dokunmatik SIEMENS kontrol Paneli

Tam otomatik Kase Kapatma Vakum Makinesi için özel olarak hazırlanmış olan dokunmatik SIEMENS kontrol paneli ile kullanımı çok basit

Çift Kabin Yapı ile Maksimum Hız Tam otomatik Kase Kapatma Vakum Makinesi çift kabin olarak tasarlandı ve maksimum seviyede paketleme olanağı sağlandı.
Kalite, Zerafet , Güven Hepsi Bir Arada Tam otomatik Kase Kapatma Vakum Makinesi ile maksimum kalite, zerafet Güven hepsi bir arada.

Siemens Led Ekran Vakum Makinası

 


Ürün Detayları

Tanıtım Videosu

 

 

BLOG

Son güncel duyurular

Lipovak Vakum Makinaları ile ilgili son güncel bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

2. El Vakum Makineleri: Yeniden Değerlendirme ve Tasarruf

2. El Vakum Makineleri: Yeniden Değerlendirme ve Tasarruf

İkinci el bir vakum makinesi satın alırken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta vardır. Öncelikle, makinanın genel durumunu, hasarlarını ve ne kadar kullanıldığını kontrol edin. Makinenin düzgün çalıştığını ve vakum oluşturabildiğini test etmek önemlidir. Ürünü almadan önce mutlaka çalışır durumda görmelisiniz.

devamı +
Vakum Makinesi Fiyatları

Vakum Makinesi Fiyatları

Vakum makineleri, gıda saklama ve koruma konusunda ev ve iş yerlerinde vazgeçilmez hale geldi. Ancak bir vakum makinesi alırken, ilk karşılaştığınız sorunlardan biri çeşitli marka ve modeller arasındaki fiyat farklılıkları olabilir. Peki, bir vakum makinesi için ne kadar ödemelisiniz? Bu sorunun yanıtı, sizin ihtiyaçlarınıza ve bütçenize bağlıdır.

devamı +
Masaüstü ve Profesyonel Vakum Makinaları

Masaüstü ve Profesyonel Vakum Makinaları

Ev tipi ve endüstriyel vakum makineleri ile vakum poşetlerinin hayatımızdaki ve endüstrinin içindeki rolünü, teknolojik gelişmeler ve gelecekteki trendlerle birlikte inceleyin. Masaüstü vakum makineleri ile kalitenin nasıl korunduğunu keşfedin.

devamı +

BİZİ TERCİH EDENLER

Referanslarımız

Üretim aşamasından tüketim aşamasına kadar ürünlerin sağlıklı, güvenli, taze ve besin değerlerini kaybetmemesini sağlamaktadır. Masaüstü vakum makinesi sayesinde ürünleriniz son tüketiciye güvenli bir şekilde ulaştırmanızı sağlayacak ve ürünlerinizin raf ömrünü uzatacaktır.