• Vakum Makinesi Masaüstü (MV - 20 / 30)

  Masaüstü Vakum Makinesi MV-20 ve Gazlı Modelimiz MV-30;
  Küçük ürünlerinizin hızlı ve kolay bir şekilde pratik olarak paketlemenizi sağlamaktadır.

  Makinemiz 47cm yapıştırma çenesi ile son derece esnek kullanım sağlamaktadır. Vakum Makinesini Tek veya Çift Çene olarak seçme imkanız bulunmaktadır. Gazlı Vakum Makinesi kullanmak için  ilave olarak Gaz ünitesi bağlatabilirsiniz. 

  Üretim aşamasından tüketim aşamasına kadar ürünlerin sağlıklı, güvenli, taze ve besin değerlerini kaybetmemesini sağlamaktadır. Masaüstü vakum makinesi sayesinde ürünleriniz son tüketiciye güvenli bir şekilde ulaştırmanızı sağlayacak ve ürünlerinizin raf ömrünü uzatacaktır.
  İncele
 • Ayaklı Vakum Makinesi (AV-10)

  Vakum Makinesi AV-10;
  Küçük ürünlerinizin hızlı ve kolay bir şekilde pratik olarak paketlemenizi sağlamaktadır.

  Makinemiz 47cm yapıştırma çenesi ile son derece esnek kullanım sağlamaktadır. Vakum Makinesini Tek veya Çift Çene olarak seçme imkanız bulunmaktadır. Gazlı Vakum Makinesi kullanmak için  ilave olarak Gaz ünitesi bağlatabilirsiniz. 

  Üretim aşamasından tüketim aşamasına kadar ürünlerin sağlıklı, güvenli, taze ve besin değerlerini kaybetmemesini sağlamaktadır. AV-10 vakum makinesi sayesinde ürünleriniz son tüketiciye güvenli bir şekilde ulaştırmanızı sağlayacak ve ürünlerinizin raf ömrünü uzatacaktır.
  İncele
 • Çift Taraflı Vakum Makinesi (KAR-650/XL)

  Çift Taraflı (Sağ'lı Sol'lu) Vakum Makinesi KAR-550/650/XL; Çift hazneli olarak hazırlanan Vakum Makinesi profesyonel kullanım için tasarlanmıştır.

  Vakum makinemiz de ürünler bir tarafta paketlenirken diğer tarafta yükleme yapılmaktadır. 55cm veya 65cm yapıştırma çenesi ile son derece esnek kullanım sağlamaktadır. Gazlı olarak kullanmak için ilave olarak Gaz ünitesi bağlatabilirsiniz. 

  Üretim aşamasından tüketim aşamasına kadar ürünlerin sağlıklı, güvenli, taze ve besin değerlerini kaybetmemesini sağlamaktadır. Kar 550 / 650 / XL  vakum makinesi sayesinde ürünleriniz son tüketiciye güvenli bir şekilde ulaştırmanızı sağlayacak ve ürünlerinizin raf ömrünü uzatacaktır.
  İncele
HEMEN ARAYIN
+90 (264) 251 11 11
© 2006 - 2019 Lipovak Makine İmalat ve Ticareti . Her hakkı saklıdır.
Lipovak Makine Bilgi İşlem Departmanı